דבר המנכ”ל

צפריר סופר
צפריר סופר
מנכ"ל פלגי מים

פלגי מים משולבת בחיי האישיים כבר מעל ל- 30 שנה, כשהתחלתי לעבוד כמהנדס צעיר היישר מהטכניון, הפכתי לסמנכ"ל הנדסה ועד המינוי שלי למנכ"ל החברה לפני למעלה מעשור. במשך השנים האלה ובעיקר בשנים האחרונות, התפתחה פלגי מים מחברה של 10 עובדים בתחום מדידה וניקוז לחברה עם 100 עובדים בתחומים רבים, כולל תכנון, תפעול, והקמה של פרויקטים. משך השנים למדתי ממנהלי ואני מנחיל לכל העובדים, שפלגי מים נסמכת על שני בסיסים משמעותיים.

האדם והסביבה

האדם, בראש וראשונה לקוחות החברה, אליהם אנו מחויבים 24/7 , לתת שירות עם יושרה, מקצועיות ונאמנות. אנו בפלגי מים משתדלים להקשיב ללקוח ולהציע לו את הפתרון הנכון ביותר בשבילו ולא את הפתרון הנוח בשבילנו.

ברור לכולנו שבהיותנו חברת שירות, הלקוח הוא הרכיב החשוב ביותר בשבילנו.

העובדים , המהווים את הנכס היחיד של החברה ואנו משתדלים לטפח אותם, לשמר אותם, לקדם אותם ולתת את כל התנאים כדי שיוכלו לתפקד ביעילות. אנו מאוד גאים בהרגשה המשפחתית של העובדים בחברה ובכך שרוב העובדים נשארים אתנו שנים רבות.

החקלאים, אנו מלאים גאווה כאשר מטעים חדשים צצים לאורך מפעלי השקיה שאנו יוזמים ומקימים. מפרדסים שחזרו לגבעות שימרון לאחר שנים רבות של שממה, ועד מטעים חדשים ברמת מנשה. המים המושבים שמהווים עיסוק עיקרי בחברה, מאפשרים פיתוח החקלאות ופרנסה לחקלאים.

הסביבה, פלגי מים חרטה על דגלה ופועלת ללא לאות לשיפור איכות הסביבה בארץ וגם בעולם הגדול. משך שנות פעילותה של החברה, יש שיפור עצום באיכות המים בנחלים רבים, מהם המזוהמים ביותר, כמו הקישון והנאמן, בזכות פעילותה של פלגי מים. מפעלים גדולים לטיפול בשפכים שיזמנו בעמק יזרעאל, במטה אשר, בגלבוע ובאזורים רבים אחרים בארץ, אפשרו את שיפור איכות הסביבה והפיכת השפכים ממטרד למשאב.

למרות שפלגי מים היא חברה ותיקה, מעל ל-40 שנה, היא נשארה חברה דינאמית וסקרנית , המחפשת תחומי עיסוק חדשים ויישום של טכנולוגיות חדשות. אנו הראשונים בארץ שיישמנו את הטכנולוגיה של דפיוזרים צפים, (מפל), הראשונים שהתקינו מערכת לטיפול בבוצה (רמים), הראשונים שהפעילו מתקן להפרדת מוצקים (SRS), וקפסולות ביולוגיות לטיפול בשפכים.

אני מאחל לעצמנו שנמשיך ברוח זו של מתן שירות, שמירה על איכות הסביבה, דינאמיות וסקרנות עוד שנים רבות.

צפריר סופר
צרו קשר
close slider