למידע על איכות מים במאגרים לחצו כאן

איכות מי שתייה

מכל המשאבים שיש לנו בכדור הארץ, אין ספק שמים הם המשאב החשוב ביותר, בלעדיו לא נוכל לקיים חיים. בנוסף, לא רק שהמים חשובים, אלא גם האיכות שלהם היא משמעותית. לכן מתבצעים לא מעט מחקרים לגבי איכות מי שתיה, שכן יש כמובן הבדל בין מים שניתן יהיה לשתות ובין מים שנוכל להשתמש בהם להשקיה או לצרכים אחרים. זקוקים לעזרה בתחום? עליכם לבדוק את איכות מי השתייה באזור שלכם? פנו עוד היום אל חברת פלגי מים וקבלו שירות מקצועי מהטובים ביותר בענף. 

איכות מי שתיה – איך קובעים אותה? 

על מנת שניתן יהיה לספק לכל אזרחי המדינה מים ברמה טובה, כך שיהיו ראויים לשתייה, משרד הבריאות קבע כמה וכמה פרמטרים בנושא. אחת לחצי שנה מוגש דוח איכות המים, והוא כולל פירוט של נקודות משמעותיות בעניין זה. כאשר מדברים על איכות מי שתיה, הכוונה היא למעשה לפרמטרים שונים שנבדקים, כמו לדוגמא: 

  • המרכיב הכימי
  • המרכיב הביולוגי 
  • החומרים שבהם עושים שימוש לצורך הטיפול וההשבחה של המים 

בין אם אתם רוצים לקבל מידע נרחב יותר אודות דוח איכות המים ובין אם אתם זקוקים לסיוע אחר בתחום, פנו עוד היום אל חברת פלגי מים וקבלו מענה מקיף ומדויק.  

חברת פלגי מים הוקמה בשנת 1973 ומאז ועד היום היא אחת מהחברות המובילות ביותר בתחום התשתיות הזורמות במדינה. היא מציעה מגוון רחב ביותר של שירות ללקוח, שכן תחומי פעילותה מגוונים וכוללים: מים, ביוב, שפכים, מאגרי מים ועוד. לכן, בין אם אתם רוצים לדעת משהו נוסף אודות איכות מי השתייה ובין אם תרצו שיבצעו עבורכם סקר קרקע הכולל התייחסות לזיהומים שונים – חברת פלגי מים היא הבחירה הנכונה. עובדים בחברה למעלה מ-100 אנשי מקצוע שונים ויש לחברה שלושה סניפים בארץ. העיקרון המשמעותי ביותר של החברה, אשר בא לידי ביטוי בכל פועלה, הוא השמירה על איכות הסביבה. בואו והצטרפו גם אתם לאנשים ששומרים על כדור הארץ בכל דרך אפשרית.