הידרולוג

מהו הידרולוג

לוקחים חלק בפרויקט בניה או פרויקט עירוני? במסגרת פרויקטים אלו ואחרים, יהיה עליכם לעסוק בתחום ההידרולוגיה – ובהתאם לכך תצטרכו לפנות אל הידרולוג מומחה. כפי שאתם בוודאי יודעים, תחום ההידרולוגיה למעשה עוסק במים שאינם באוקיינוסים או באטמוספרה. לכן ניתן לומר שתחת התחום הזה נכנסים מי התהום. בנוסף, הידרולוגיה עוסקת גם בנהרות, נחלים, אגמים ועוד. זקוקים לעזרה של איש מקצוע מהתחום? פנו עוד היום אל חברת פלגי מים וקבלו את השירות הטוב ביותר בענף. 

כיצד הידרולוג יוכל לעזור לכם? 

במסגרת תפקידו, הידרולוג מבצע מחקר שכולל את בדיקת מהלך המים בנהרות, באגמים ואף במי התהום. תחום האחריות שלו למעשה עוסק בחקר מי נגד עילי הכוללים נושאים כמו היקוות של מים על פני הקרקע, נתיבי היקוות ועוד. איש מקצוע כזה יוכל לעזור לכם: 

  • אם תזדקקו חוות דעת עבור בניה ירוקה 
  • תזדקקו לסקר הידרולוגים שלרוב נדרש לרשות המקומית או הארצית בעת הקמת משקים חקלאיים ועוד 
  • בדיקת זיהום מים 

פעמים רבות, בהתבסס על סקר שיוציא ההידרולוג, ניתן יהיה לקבל או לא לקבל אישור לפרויקט מסוים. לכן אין זה משנה אם אתם זקוקים לסקר כזה עבור מבנה תעשיה שתרצו לבנות, עבור מפעל מסוים או עבור כל פרויקט אחר. זאת משום שעליכם לפנות לאנשי המקצוע הטובים שיש היום בתחום הזה. 

הידרולוגים מקצועיים 

זקוקים לסקר הידרולוגיה עבור פרויקט מסוים? רוצים להבטיח שאתם בידיים טובות וכי הסקר יהיה כמה שיותר מקצועי וגם יוגש לכם בזמן? פנו עוד היום אל חברת פלגי מים. חברה זו היא מהמובילות בתחום התשתיות הזורמות, ומגיעה עם למעלה מ-40 שנה של ניסיון בתחום. עובדים בה יותר ממאה אנשי מקצוע שונים והיא כוללת שלושה סניפים ברחבי הארץ. בנוסף, תחומי הפעילות של החברה רבים ומגוונים וכוללים, בין היתר, תכנון חקלאי, מאגרי מים, ביוב, שפכים ועוד. לכן, בכל פעם כשיש לכם צורך בשירות בתחום הזה אל תהססו והתקשרו לקבוע פגישה.