כל הדרוש עבור טיהור מי שפכים
חברת פלגי מים המובילה בישראל בתחום התשתיות הזורמות, מספקת מגוון שירותים בכל הקשור לטיהור מי שפכים. החברה מספקת בין היתר שירותי תכנון, הקמה, ביצוע, תפעול וייעוץ עבור מכון טיהור שפכים. כל פעולות החברה מבוצעות בהתאם לדרישות החוק ולפי חוקים ותקנות של משרדי הבריאות והגנת הסביבה.
 
מורכבות טיהור שפכים
טיהור שפכים כרוך בתהליך מורכב הנעזר בפעולות ביולוגיות, כימיות ופיזיקאליות לשם הוצאה של כימיקלים, חיידקים וחומרים מזהמים נוספים מהמים הזורמים בביוב. תהליך הטיהור מסתיים בהפקה של מי קולחין החוזרים למשק, בעיקר עבור ענפי חקלאות שונים. הצלחת הליכים אלו דורשת שילוב של ידע, ניסיון וכישורים מקצועיים, לצד מכשור וציוד מתקדם מתאים, כפי שיש לחברתנו.
 
תהליך מקצועי בכל היבטיו
ניסיון של מעל ארבעה עשורים בתחום מאפשר לנו לספק שירות מקצועי מלא עבור טיהור מי שפכים וזאת בין היתר עבור מכוני טיהור בשפכים, מתקני קדם טיפול תעשייתי ועבור מתקני קדם טיפול לשפכי רפתות:
* מכון טיהור שפכים- תהליך יסודי עבור הקמת מכוני טיהור ושדרוג מערכות קיימות, המטפל בכל צורכי הפרויקט בעזרת תכנון הנדסי מפורט וניהול מקצועי של פרויקטים. אנו מספקים מענה עבור כל טכנולוגיה שנעשה בה שימוש בתהליך הטיהור לרבות תהליך ממברנלי, בוצה משופעלת וכדומה.
* מתקן קדם טיפול תעשייתי- לצד טיפול בשופכים סניטרים אנו גם מתכננים מתקני קדם לטיפול בשפכי תעשייה לרבות כאלו שמקום בבעלי חיים, מזון, מתקני צבא, מפעלים כימיים ועוד. התכנון של מתקנים אלו נשען על סקירה מעמיקה ואפיון מדויק הכולל בחינת סוג ומקור השפכים.
* מתקן קדם טיפול עבור שפכי רפתות- חברתנו מתמחה גם בטיפול בשפכי רפתות פרטיות ותעשייתיות, טרם הזרמתם למערכות ביוב ציבוריות. הטיפול כולל תכנון, הקמה ותפעול של מתקנים וטיפול בשפכים עם יחידות ביולוגיות, כימיות ופיזיקאליות, על ידי פעולות שונות כדוגמת הפרדת מוצרים, הפרדת שפכים והפרדה של זרמים.
 
שירותי טיהור שפכים
לשירותי טיהור שפכים מקצועיים ומתקדמים, ולעוד מידע וייעוץ בנושא, צרו קשר עם פלגי מים בטלפון 04-6678400