כל מי שמבקש לקבל רישיונות עסק במיוחד כאשר מדובר בתעשייה, מתבקש להוכיח עמידה בתקנים השונים אשר כוללים בין היתר את השמירה על איכות הסביבה. היום כבר יודעים שפסולת תעשייתית המגיעה מהחקלאות או ממפעלי תעשייה עלולה להיות פצצה מתקתקת ממש. הפסולת הזו עלולה לגרום להפצת מחלות, היא עלולה ליצור סביבה רעילה והיא גם יכולה להשפיע על תמותה של אנשים החיים בסביבה המזוהמת.

מעבר לכך ישנה מודעות גבוהה בכל מה שקשור לטיפול בשפכים כאשר ההגדרה לשפכים היא למעשה כל מים שכבר נעשה בהם שימוש אחד.

גם הקרקע, זו התמימה שאנחנו חיים עליה עלולה בהחלט להיות עמוסה בחומרים מזהמים כאשר בלי ידיעה אנחנו עלולים לסבול מתופעות שונות שנובעות בעקבות הזיהומים בתוך האדמה. בחברת פלגי מים תוכלו לקבל יעוץ סביבתי ממומחים בתחום.

יועץ איכות הסביבה עושה לכם סדר

כאן מגיע המקום של היועץ הסביבתי. הוא למעשה זה שאמור לתת את המענה הנדרש בכל מקרה של רצון לשמור על איכות הסביבה.

על מנת לשמש ולתפקד בתפקיד של יועץ סביבתי, חשוב מאוד שהדבר ייעשה על ידי איש מקצוע מומחה מהתחום הזה של איכות הסביבה. זה לא דבר פשוט ולא דבר קל. נדרש כאן הרבה מאוד ידע, נדרש ניסיון וחשוב לשים דגש על הקפדה של ביצוע נכון וחוקי של הפעולות בהתאם לתקנים שנקבעו בנושא הזה של שמירה על איכות הסביבה.

מלבד הניסיון של איש המקצוע חשוב שהיועץ הסביבתי יהיה עם הקשרים הנכונים מול הרשויות על מנת שהוא יוכל לתכנן בצורה טובה וישימה את כל המהלכים למקום בו הוא מבקש לטפח את איכות הסביבה ולשפר בה את התפקוד.

תפקידיו של יועץ סביבתי

אחד הדברים הבולטים ביותר בו אמור היועץ הסביבתי לטפל זה הפסולת. הוא אמור לדאוג לפינוי הפסולת בצורה בטוחה עם מכלים מורשים אל אתרים מורשים כאשר שם יתבצע מיון של הפסולת ושליחה למחזור של הפסולת המתאימה. הוא גם מטפל בקרקע המזוהמת.

הוא גם אמור לדאוג למי השפכים אשר אלו יקבלו את הטיפול הנכון ואת הטיהור הבטוח שיאפשר את השימוש החוזר במים תוך מניעת מטרדים מיותרים ומטרדי ריח האופייניים למי השפכים. חברת פלגי מים היא בעלת 40 שנות ניסיון, פנו אלינו עוד היום לייעוץ.