לא לכולנו יש את המודעות בנושא של קרקע מזוהמת, וגם אם כן, לא תמיד יש לנו את הפניות ואת הזמן להתעמק בכך. אך חשוב שכולנו נדע כי הקרקע אשר עליה אנחנו חיים, עשויה בהחלט להיות מזוהמת ואף לסבול מסוגים שונים של בעיות. הזיהום עשוי להיווצר מהסביבה בה ישנם מפעלים שונים. על פי רוב הקרקע המזוהמת תכיל סוגים שונים של חומרים. הטיפול בחומרים המזהמים הוא לא דבר פשוט והוא חייב להתבצע בצורה מסודרת על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים לתחום הספציפי הזה של טיפול בקרקע מזוהמת. הטיפול דורש תכנית מדויקת בהתאם למיקום ולרמת הזיהום וכמובן ביצוע שייעשה בצורה מקצועית על בסיס ידע של מומחים בתחום הספציפי הזה של טיפולים בקרקע מזוהמת. חברת פלגי מים היא החברה המובילה בישראל בתחום התשתיות הזורמות,  תוכלו לפנות אליה לפרטים נוספים.

טיפול מקצועי בקרקע

האמת היא שהרבה קרקעות בישראל הן מזוהמות וברוב רובם של המקרים אנחנו לא באמת מודעים לכך. על כן, אם אתם רוצים לבדוק את הקרקע כדי לדעת אם היא מזוהמת או שאתם מבקשים לוודא מהי רמת הזיהום של הקרקע, הדרך הנכונה לבדוק את הדבר היא באמצעות סקר קרקע.

באמצעות ביצוע של סקר כזה תוכלו להבין –

  • מה רמת הזיהום של הקרקע?
  • מהם גורמי הזיהום שאחראיים על זיהום הקרקע?
  • באיזה אחוז נמצאים הגורמים המזהמים בתוך הקרקע?
  • מה הדרך הכי טובה לטפל בקרקע המזוהמת?

במקרים רבים הדרך הכי טובה לטיפול בקרקע המזוהמת היא פשוט להעביר את המפעל או את המקור המזהם  למיקום אחר. במקרים אחרים שהטיפול יהיה שונה. בכל מקרה, על מנת שתיטיבו לבדוק את הנושא ותוכלו להגיע למידע הכי אמין והכי מפורט, חשוב שתפנו אל אנשי מקצוע העוסקים בתחום והם מגישים את הייעוץ ואת הטיפול הכי נכונים לבעיות הללו של זיהומי קרקע.

המקצוענים שיעשו עבורכם את העבודה

לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים. בין אם מדובר בטיפול בקרקע שאתם כבר יודעים שהיא מזוהמת ובין אם מדובר ברצון לבדוק את רמת הזיהום של הקרקע, פנו אל אנשי המקצוע בפלגי מים שיעשו עבורכם את העבודה. רק כך תיהנו מראש שקט כשהכול ייעשה על הצד הטוב ביותר.