הטיפול בשפכים הוא נושא הדורש ידע מקצועי לצד יכולת לבצע בצורה הכי נכונה והכי מקצועית את המלאכה. אנחנו יודעים שהשפכים מכילים חומרים מזוהמים שונים ואם אנחנו רוצים ליהנות מהמים הללו ולעשות בהם שימוש חוזר, אנחנו חייבים קודם כל לטהר את המים. ואכן, ישנה אפשרות לבצע טיהור של המים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועל ידי כך ליהנות שוב מהמים ובדך כלל יהיה זה למטרות השקיה בחקלאות. חברת פלגי מים היא החברה המובילה בישראל בתחום התשתיות הזורמות, פנו אליה לייעוץ.

טיפול בשפכים תעשייתיים חסכון לטווח הארוך

כל מי שנמצא בתעשייה, מודע לכאב הראש הכרוך בכל מה שקשור לנושא של טיפול בשפכים תעשייתיים.

אחרי הכול, העבודה בעסק ובתעשייה עצמה דורשים כל כך הרבה משאבים עד שהנושא של הטיפול בשפכים, נותר בצד ולא תמיד זוכה לטיפול המקצועי הנכון. הבעיה היא שחוסר התייחסות וחוסר טיפול, עשוי לגרור תשלומי קנסות כבדים וכאלה שיכבידו על כל ההתנהלות של העסק.

זו הסיבה שאנחנו בחברת פלגי מים מציעים את השירות הזה של הטיפול בשפכים התעשייתיים כאשר המטרה היא להסיר ממכם את העול ואת העיסוק בשפכים.

אנשי המקצוע שלנו מציעים את השירות הזה  בצורה הכי מקצועית והכי יעילה כך שכל מה שנותר לכם הוא להשקיע במה שבאמת חשוב לכם בעסק ובתעשייה האישית שלכם.

איך זה נעשה בפועל?

אז איך בעצם מטהרים שפכים? איך מנטרלים ממנו את הגורמים המזהמים השונים כמו החיידקים והפסולת המזהמת? כאן נעשה שימוש בטכניקות מגוונות שונות אשר פועלות כולן יחד למטרה אחת של טיהור מי השפכים. זה כולל עבודה ביולוגית, עבודה כימית ועבודה פיזיקלית. כאשר העבודה נעשית על ידי אנשי מקצוע מנוסים, התוצאה בהחלט יעילה ומושלמת.

ליווי לאורך כלך הדרך

אנו בחברת פלגי מים, מציעים ליווי מלא לאורך כל התהליך. זה כולל את שלב התכנון של מערכות הטיהור, זה כולל את ההקמה בהתאם לתוכניות המפורטות וזה גם כולל את הייעוץ ואת הליווי לאורך כל התהליך. כך שהעסק בהחלט יכול להישאר פנוי להשקיע בכל מה שחשוב לו לקידום של העסק תוך כדי שהטיפול בשפכים התעשייתיים נעשים על ידי אנשי מקצוע אשר אלו משקיעים את כל מה שצריך כדי שהכול ייעשה באופן מושלם.