חלק מתוך תחום התשתיות הזורמות זה הטיפול בשפכים. ישנם מכונים שונים בישראל המציעים את השירות הזה של טיפול בשפכים מזוהמים כאשר זה כולל כמה וכמה שירותים. החל משלב התכנון ועד לביצוע והקמה בפועל. מעבר לכך זה כולל גם ייעוץ וליווי לאורך כל התהליך כמו גם תפעול שוטף של מכוני הטיפול בשפכים. אנו בחברת פלגי מים נשמח לייעץ לכם בנושא.

טיפול בשפכים איך עושים את זה בצורה נכונה

טיפול בשפכים הינו תהליך מורכב הדורש את שינון והוצאת החומרים המזהמים מתוך מי השפכים. זה כולל חומרים חיידקים, כימיקלים שונים ועוד חומרים מזהמים אחרים. תהליכים אלו נעשים באמצעות טכניקות ביולוגיות, כימיות וגם פיזיקליות. תהליך זה נועד למעשה לטהר את ולנקות את מי השפכים על מנת שאפשר יהיה לעשות במים הללו שימוש חוזר בעיקר למטרות חקלאות.

טיפול בשפכים תעשייתיים

עד כה הסברנו מה זה בעצם הטיפול בשפכים המזוהמים. אך כאשר מדובר בשפכים תעשייתיים, שם האתגר הוא הרבה יותר מורכב.

ישנם כמה וכמה מכונים בישראל אשר אלו מציעים את שירותיהם הן למגזרים הפרטיים והן למגזרים העסקיים. חשוב לשים לב שכאשר מדובר במגזר העסקי, הרי שהעניין יהיה הרבה יותר מורכב. מסיבה זו, חשוב לתת את הדעת על רמת הניסיון של החברה המבצעת את העבודה, על היכולת שלה לתכנן בצורה חכמה ונכונה את כל המערכת, כולל ההקמה המדויקת והנכונה. מעבר לכך חשוב לוודא כי גם לאחר ההקמה, החברה מציעה את הליווי המקצועי שלה ולא מותירה את הלקוח ללא מענה בכל מקרה של שאלה או תקלה.

השקעה נכונה

ברבים מבתי העסק הגדולים בתעשייה מחפשים אחר מענה הולם לבעיה של מי השפכים. חשוב לדעת שהתנהלות לא נכונה עשויה לגרור גם תשלומי קנסות לא נמוכים כלל.

זו הסיבה שאנחנו ממליצים לטפל במי השפכים בצורה מסודרת, מקצועית וחכמה על מנת שהתוצאה אכן תהיה טובה.

חברת פלגי מים מציעה את השירות של הטיפול בשפכים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים שיש להם את הידע והמקצועיות לתכנן נכון את המערכות ולדאוג לביצוע מושלם בסינון מי השפכים.

כשאתם פונים אל חברת פלגי מים אתם נהנים מראש שקט כאשר הכול ייעשה באופן מקצועי.