בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוים מפליגים בכל מה שקשור לשמירה על איכות הסביבה. כבר אי אפשר לפנות פסולת ממפעלי תעשייה ללא כל בקרה כאשר זיהומים שונים עלולים להיווצר בעקבות כך. ישנה מודעות רבה לנושא של קרקע מזוהמת, קיימים טיפולים שונים למי השפכים שנועדו למען טיהור המים לצורך שימושים נוספים ועוד שורה ארוכה של שינויים שהם למעשה הפכו להיות תקנים מחייבים לכל עסק המבקש לקבל רישיונות עסק. בהם הנכם מעוניינים בשירותו של יועץ סביבה, פנו אלינו לחברת פלגי מים.

יועץ סביבה – הוא הכתובת

בגלל שמדובר בנושאים מורכבים כל כך שעבור רובינו הם לא ממש מוכרים ומעשיים, עלינו לשכור את שירותיו של יועץ איכות הסביבה. הוא האיש אשר למעשה ידע לכוון אותנו ולתכנן עבורנו את הצעדים הנדרשים למען השמירה הנאותה על איכות הסביבה.

כי אחרי הכול, כולנו רוצים ליהנות מאוויר נקי יותר, מקרקע נקייה מזיהומים וגם להפסיק לסבול ממטרדי הריח השונים העולים מן הפסולת.

מה בעצם עושה יועץ סביבה

התפקיד של יועץ איכות הסביבה מתחיל בסיור עומק בשטח הנתון לפיקודו. הוא יעבור על כל המרכיבים שעשויים לגרום לזיהום האוויר.

  • הוא יבדוק את הקרקע האם היא מזוהמת והוא גם יבצע את הטיפול הנדרש בהתאם לתוצאות.
  • הוא גם ידאג לפסולת היוצאת מהמפעל ומזהמת את האוויר באזור. הפתרונות לפסולת היא בדרך כלל פינוי ישיר שלו מתוך המפעל בלי להותיר אותו במכלים בחוץ. מעבר לכך זה כולל הפרדה של הפסולת והכנה שלו למחזור כאשר הפינוי וההובלה של הפסולת הרעילה נעשית על ידי כלי רכב מורשים בלבד. הפסולת מגיעה לאתרים מורשים ושם נעשה המיון כאשר חלק מהפסולת נשלח למחזור.

לא כולם מודעים לכך אך פסולת מסוגלת לגרום לזיהום סביבתי חמור ביותר כאשר היא עלולה לגרום לתחלואה, ליצירת מגיפות, לנזקים בלתי הפיכים ואף עלייה בשיעור התמותה.

  • שפכים הם מים בהם כבר נעשה שימוש אחד. הטיפול בשפכים נועד לטהר את המים כדי למנוע מטרדי ריח. מדובר בתהליך טבעי בו מפרקים את החומרים האורגניים שבתוך המים תוך שחרור הגזים בתהליך מיוחד כאשר המטרה היא בדרך כלל שימוש חוזר במים לצרכי השקיה וחקלאות.

חברת פלגי מים מעניקה ייעוץ איכות סביבה, פנו אליה עוד היום לשיחה עם יועץ.