חדשות ועדכונים שוטפים על פעילות החברה.

פלגי מים הציגה את אתגר דיה –מערכת חיווי ובקרה על מתקני הפרדה בתעשייה. השנה עסק ההאקתון בנושא קיימות וסביבה, גובש צוות מוחות עם נציגים מכל חברה שעמלו במשך 48 שעות ברציפות על אתגרים השונים. בנוסף השתתפו נציגים מהאקדמיה, סטודנטים ואנשי מפתח בתעשייה.
פלגי מים השיקה אפליקציה לשימוש פנים ארגוני המאגדת מידע שיווקי אודות תחומי הפעילות של החברה
פלגי מים במקום אגודת מים. "לאחר שנים רבות שבהן תיחזקה בנאמנות אגודת המים של עמק הירדן את מערכות הביוב של המועצה, התקיים בשבועות האחרונים מכרז"…..
פלגי מים בפגישת תיאום עם ממשלת אזרבייג'ן לשיתוף פעולה בפרויקטים של חקלאות מים. הידע הישראלי המוביל, מוערך ונדרש במדינות העולם בראיה עתידית לפיתוח מערכות חקלאות ותשתיות.
סיור ללקוחותינו הנבחרים, להכרות מעמיקה עם כלל פעילות פלגי מים. היה לנו הכבוד, לארח את לקוחותינו הנבחרים מתחום התפעול, ולהראות להם פעילות נרחבת של פלגי מים בתחומים שונים.
מאגר בנפח 1 מלמ"ק, תכנון של פלגי מים, מיועד להשקייה וגידול דגים, מתוכננות 2 תחנות שאיבה בספיקת מילוי של 500 מק"ש.
השנה חברת פלגי מים קיימה את הרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה בנמל הדייגים, על שפת הים, בכפר ג'סר א זרקא. האזור הוא מרכז לפעילות מאוד מסיבית של פלגי מים בעבר ובהווה.             
ביקור משלחת בכירה מהאיטי שיתוף פעולה עתידי בתחומי חקלאות מים ומאגרים
היה לנו את הכבוד לארח את שר ההשקעות ממקדוניה, מר ג'רי נאומוף, שהגיע אלינו לביקור יחד עם שגריר מקדוניה בישראל מר פאיו אוברוביץ, ויחד עם קונסול הכבוד מר שלמה גרציאני.
פארק אריאל שרון הינו אחד מהפרויקטים הגדולים בעולם בתחום השיקום הסביבתי וייחודו בהפיכת תא שטח שחלקו זוהם, לפארק מטרופוליני. שטחו של הפארק כ- 8,000 דונם והוא כולל את תל חירייה, מרכז המחזור, בני-ברק העתיקה, פארק מנחם בגין (דרום), שטחים חקלאיים ובית הספר החקלאי מקווה-ישראל.
חברת פלגי מים שמחה לבשר ללקוחותיה כי פתחנו לאחרונה "מחלקה לחקלאות ימית" ובה מגוון רחב של שירותי תכנון והקמה של חוות דגים ביבשה (Aquaculture) ובים (Mariculture).
בימים אלו מתבצעות עבודות ציוד אלקטרומכאני וחשמל במט"ש תענך. המט"ש תוכנן ע"י פלגי מים בשיטת בוצה משופעלת כולל הרחקת חנקן וזרחן.
מנכ"ל פלגי מים צפריר סופר מציג מודלים מיטביים לתפעול מט"שים בכנס התאגידים בים המלח.