תסקיר השפעה על הסביבה

אחד מהשינויים המהותיים שאנחנו רואים בשנים האחרונות בעולם, הוא עליית המודעות לאיכות הסביבה – ולכן תסקיר השפעה על הסביבה נדרש פעמים רבות. זה נכון בין אם מדובר על פרויקט של בניית מפעל גדול ובין אם מדובר על פרויקטים אחרים, שכן אם כחלק מהפרויקט ישנו סיכון לפגוע בסביבה, חשוב לדעת זאת מראש. ככל שנדע את הדברים יותר זמן מראש נוכל למצוא פתרונות טובים יותר לעניין, ולכן כדאי שתדעו: תסקירים כאלה ניתן ולהזמין מחברת פלגי מים המקצועית והמנוסה. 

תסקיר השפעה על הסביבה – מה באמת בודקים? 

במסגרת תסקיר השפעה על הסביבה, המומחים נותנים ייעוץ סביבתי אשר בהתאם אליו ניתן יהיה לקבל החלטות בנוגע להמשך הפרויקט ולביצועו. נלקחים בחשבון נושאים שונים, כמו לדוגמא: 

  • ניהול שפכים באזור – היבט זה נותן שירות מקיף בכל מה שקשור לשפכים שהמפעל העתידי עלול לייצר, לניתוב שלהם ולניטור שלהם. 
  • איכות המים – האם המפעל שיוקם באזור עלול לפגוע במי התהום ולחלחל אליהם?
  • איתור מזהמים – מחלקה זו מבצעת סקרים שונים והכול במטרה לאתר מקורות זיהום שונים באזור. 

חשוב להבין שברוב המקרים המשרד לאיכות הסביבה דורש לראות תסקירים מהסוג הזה, שכן ללא תסקיר כזה לא תמיד הוא ייתן את אישור להקמת מפעל, מבנה או כל פרויקט אחר. לכן, אם גם אתם נזקקים לשירות כזה, כדאי שתדעו: רצוי לפנות אל אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ויפה שעה אחת קודם. 

תנו למומחים שלנו לבדוק תסקיר השפעה על הסביבה שעליה יוקם המפעל שלכם

חולמים להקים מפעל חדש? זו הפעם הראשונה שאתם מתמודדים עם אתגר כזה ואתם רוצים לעשות הכול כדי לקבל את האישורים הנדרשים כמה שיותר מהר? אפשר להבין ללבכם וכדאי שתדעו: חברת פלגי מים היא אחת מהחברות המובילות ביותר בישראל מזה כארבעים שנה בתחום התשתיות הזורמות. החברה הוקמה בשנת 1973, ומעסיקה 100 אנשי מקצוע עם התמחות בתחומים שונים. כמו כן, החברה מנהלת שלושה סניפים בארץ. בנוסף, לחברה יש ניסיון גם בחו"ל ולכן, בין אם אתם זקוקים לתסקיר של השפעות על הסביבה ובין אם אתם זקוקים לכל שירות אחר בתחום הזה, כאן תהיו בידיים טובות.